Dārgie klienti, mēs pateicamies, ka esat izvēlušies mūs! Mēs augstu novērtējam Jūsu uzticību un izvēli!

Lūdzu uzrakstiet savu viedokli par procedūru, kuru veicāt mūsu centrā, šajā lapā vai jebkurā no mūsu grupām sociālajos tīklos; mums būs patīkami lasīt Jūsu atsauksmes par lāzerepilāciju Rīgā, kā arī Jūsu viedoklis būs noderīgs citiem klientiem. Savukārt mēs izdarīsim visu iespējamo, lai lāzerepilācijas un kosmetoloģijas centrā «Grand Lumeni» pavadītais laiks priecētu arī ar lielisku rezultātu un pozitīvām emocijām. Mēs esam pārbaudījuši daudzas epilācijas ierīces un izvēlējāmies vislabākās, lai Jums nebūtu tam jātērē laiks un Jūs varētu uzticēties mums. Jūs varat iepazīties ar mūsu klientu atsauksmēm par «Grand Lumeni» saloniem, kā arī atstāt savu atsauksmi, kas būs lietderīga arī citiem klientiem un mums.

Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs, jo jūsu vēlmju piepildīšana ir mūsu darba mērķis!


Aizsargāšanas kods
 Atjaunināt

Nosūtīt

Komentāri  

Марина
0 #8 Марина 15.05.2018 21:43
Сложно найти в первый раз…..приходиться долго искать на карте, но ничего…!!! Делала подмышки, эффект мне понравился, уже после первой процедуры волос стало меньшенапорядок...рекомендую! :-)
Citēt
Анастасия
0 #7 Анастасия 05.05.2018 11:32
Качественное обслуживание и приятная атмосфера. Понравился персонал, очень отзывчивые и внимательные. Отдельное спасибо Беате за проведенную процедуру!
Citēt
Ineta
0 #6 Ineta 04.05.2018 14:26
Ļoti grūti atrast un grūti at vietam mašīnai, bet paša procedūra bija bezsāpīga, viss ir kartība, paldies Grand Lumeni par pakalpojumiem!
Citēt
Olga
0 #5 Olga 02.05.2018 09:22
Izdariju lazerēpilāciju virslupai, vispar nebīja sāpīgi. Efekts ieraudziju jau pec mēnesi,kā bija teikts. Ļoti draudzīga atmosfēra un garšīga kafija :-)
Citēt
Madara
0 #4 Madara 01.05.2018 09:15
Paldies par pakalpojumi!
Draudzīgs personāls, laba atmosfēra, vispār nebija sāpīgi. ;-) tik daudz atlaides, ka nevarēju izvēlaties
Citēt
Лиана
0 #3 Лиана 25.04.2018 13:45
Прошла курс на подмышки, эффект ВАУ! Сейчас хожу на полные ноги и бикини. Очень нравится, посоветовала подруга. Хороший персонал, всегда помогут
Citēt
Ilze
0 #2 Ilze 23.04.2018 09:17
Labdien! Gribēju sākt 'paldies' par Grand Lumeni augstām pakalpojumam. Pēc lāzerepilācijas kursu man nav nekādas ādas problēmas un nav matiņu. :lol: Esmu ļoti priecīga ka izvēlējos GRAND LUMENI. :-)
Citēt
Анастасия
0 #1 Анастасия 20.04.2018 13:58
Добрый день! Хочу поделиться своими впечатлениями от посещения салона Grand Lumeni. Я обслуживалась в Риге и была приятно удивлена, что здесь появился ваш центр. Ранее я обслуживалась в Киеве в центрах Люменис, а с переездом в Ригу думала, что больше негде будет делать подобные процедуры. Отдельная благодарность вашему косметологу Беате - очень приятная и заботливая. Вы как всегда радуете теплотой и высоким сервисом! Спасибо :-*
Citēt