Cik skaisti izskatās mūsdienu sievietes, vai ne? Tas ir tāpēc, ka skaistuma industrija padarīja sejas procedūras pieejamas, bet procedūru daudzveidība atļauj risināt jebkādas estētiskās problēmas. Rūpēties par ādu, likvidēt jau esošus defektus un novērst ar vecumu saistītas izmaiņas, koriģēt sejas ovālu un vienkārši baudīt skaistumkopšanas salona apmeklējumu - to visu Jūs varat atrast “GRAND LUMENI”.

 

Sejas aprūpes procedūras

Sejas ādas aprūpe sākas ar sejas tīrīšanu. Mēs piedāvājam aparāta tīrīšanu jebkuram ādas tipam, pat ļoti jutīgai un problemātiskai! Pīlingi un citas procedūras uz “ONmacabim” kosmētikas ļauj normalizēt sejas ādas ūdens-lipīdu balansu, likvidēt pigmentāciju, kuperozi, cīnīties ar akne slimību, izlīdzināt ādas reljefu un uzlabot ādas krāsu.

Visas aprūpes procedūras ir vērstas uz ādas atjaunošanās šūnu līmenī. Jebkura profesionāla iedarbība stimulēs ādas atjaunošanās spējas, kolagēna un elastīna produkciju, tādā veidā saglabājot Jūsu jaunību. Progresīvas pretnovecošanas metodes ļauj uzturēt sejas ādu izcilā stāvoklī bez injekcijām un ķirurģiskas iejaukšanās. Tāda procedūra, ka mezorolleris - īsts izrāviens kosmetoloģijā! Cīņa ar novecošanās pazīmēm vairs nav cīņa, bet komfortablas, absolūti nesāpīgas un ļoti efektīvas procedūras. Seansa laikā Jūs jutīsiet patīkamu siltumu un ierīces pieskārienu, nekādu negatīvu seku un rehabilitācijas perioda nav! Rezultāts būs redzams uzreiz!

Lieliska sejas ādas atjaunojošā procedūra ir dimanta mikroslīpēšana jeb mikrodermabrāzija. Tā nav ne traumatiska, ne sāpīga procedūra. Mikrodermabrāzijas rezultātā stipri samazinās poras, izlīdzinās ādas reljefs un stimulējās ādas šūnu reģenerācijas process.

 

Sejas masāža

Un, protams, nevar iztikt bez sejas masāžam. Jā, tehnoloģijas aizgāja ļoti tālu, tomēr masāžu nevar aizvietot. Procedūra tiek izpildīta ar pieredzējušā kosmetologa rokām - tas vienmēr ir patīkami un efektīvi. Mūsu speciālisti piedāvā vairākus masāžas veidus -  klasiskā, relaksējošā, limfodrenāžas un lifting-masāža. Atkarībā no Jūsu individuālajām vajadzībām mēs piemeklēsim masāžas veidu vai jebkādu cita veida procedūru, kura ir nepieciešama tieši Jums.

Un skaistā tēla noslēgumā - izteiksmīgas skropstiņas! Mūsu skropstu laminēšanas meistari zina, kā padarīt sievietes skatu neaizmirstamu.

Zvaniet tieši tagad, piesakieties procedūrai un nāciet pie mums pēc skaistuma!